Запуск транспорту і карантин: політолог вказав на проблему для влади

Політолог Володимир Фесенко розповів, на що потрібно звернути увагу при ухваленні рішення про запуск громадського транспорту

Запуск транспорту і карантин: політолог вказав на проблему для влади

Про те, чи варто запускати громадський транспорт, розповів політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Коли знімаються обмеження, потрібно думати про ланцюжок. Дали дозвіл на роботу закладів громадського харчування та послуг. Попит зростає, зростає транспортна складова у Києві. І тут виникає велика проблема. Працівникам відкритих закладів треба доїхати до роботи, отже, треба більше транспорту. І як бути з транспортом, щоб була і безпека, і щоб людям доїхати до роботи – в цьому головний виклик", — сказав він.

Фесенко висловився про те, як бути з метрополітеном. 

"Відкриття метро - це, наскільки я розумію, компетенція Міністерства інфраструктури. Мер не дає остаточних дозволів саме по метро. Зараз потрібно сідати разом у великих містах або проводити спеціальну нараду за участю мерів та представників влади, щоб оцінити ситуацію. У Харкові, наприклад, захворюваність нижче, ніж у Києві", — сказав він.

Експерт додав, що маски треба носити обов'язково, а з вимірюванням температури пасажирам є проблема — через це можуть утворюватися "пробки" людей у метро.

Читайте також

Популярні відео

Раніше заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський розповів в ефірі каналу "Україна 24" про те, чому в Києві пробки і як працює громадський транспорт.

Джерело Україна 24 Теги