Пом'якшення карантину повернуло затори в Київ: подробиці

Ситуацію ускладнює збільшення громадського транспорту на дорогах

Пом'якшення карантину повернуло затори в Київ: подробиці

У Києві 12 травня через послаблення карантину значно збільшились затори на дорогах.

Як повідомляє кореспондент "Україна 24", рухатись Києвом стало складно. Зокрема, вдень у вівторок на Кільцевій дорозі кількакілометровий затор утворився від Одеської площі вбік проспекту Перемоги. На цьому шляху ремонтують Жулянський міст і частину дороги перекрито. Автомобілі долають цю ділянку шляху кілька годин.

Така ситуація по всьому Києву. Через погодні умови і через те, що велика кількість людей вийшла з карантину і поїхала на роботу, утворилося дуже багато заторів.

Читайте також

Зокрема, на проспекті Перемоги, бульварі Шевченка, Повітрофлотському проспекті зранку спостерігалися величезні затори. Люди по дві години стояли у заторах, щоб доїхати до роботи.

Також у Києві запустили багато додатково громадського транспорту, зокрема автобуси від житлових районів до центру столиці. Через це рух також було ускладнено. Зазначимо, що у транспорт поки запускають по 20 осіб у захисних масках і за спецперепустками.

Популярні відео

Раніше радник мера Києва Володимир Бондаренко розповів, кому дозволять працювати під час ослаблення карантину і хто це контролюватиме.

Джерело Україна 24 Теги