Карантин у Києві послаблюють: у Кличка розповіли про роботу транспорту

Заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський розповів про те, чому в Києві затори і як працює громадський транспорт

Карантин у Києві послаблюють: у Кличка розповіли про роботу транспорту

Про те, як столиця починає потроху виходити з карантину, розповів заступник голови Київської міської адміністрації Віталія Кличка Валентин Мондрієвський в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, він прокоментував велику кількість заторів, які сьогодні утворилися на київських дорогах.

"Затори на дорогах говорять про те, що жителі міста думають, що карантину вже немає. Але динаміка захворюваності каже про інше. Послаблення карантину — це не скасування. Важливо, щоб ми не дійшли до точки, коли карантин потрібно буде знову вводити", — сказав він.

Мондрієвський також розповів, що комунальні підприємства Києва всі працюють в тому ж режимі, як працювали в період карантину. Їх робочий процес організований таким чином, щоб залучити тільки найнеобхіднішу кількість людей. Також він розповів про те, як організована робота громадського транспорту.

"Метро поки не відкривається. Ми збільшуємо кількість рухомого складу громадського транспорту і відкрили сьогодні 4 нових маршрути, щоб люди могли добиратися на роботу", — розповів заступник мера.

За його словами, в Києві тривають ремонти доріг, оскільки вони необхідні, але роботи намагаються прискорити, щоб максимально встигнути їх закінчити до повного зняття карантину

"Ми максимально робимо все, щоб дороги скоріше були відкриті та не було проблем для киян", - зазначив він.

Раніше радник мера Києва Володимир Бондаренко розповів, кому дозволять працювати під час ослаблення карантину і хто це контролюватиме.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги