Львів на карантині: Садовий розповів, куди можна ходити

Мер Львова Андрій Садовий розповів, яка ситуація з ослабленням карантину склалася в місті

Львів на карантині: Садовий розповів, куди можна ходити

Куди почали пускати людей у ​​Львові в ситуації з карантином, а куди ні, розповів мер міста Андрій Садовий в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми тиждень тому звернулися до уряду і просили про можливість дати дозвіл самостійно приймати рішення з карантину. В п'ятницю у нас був неприємний момент — 65 підтверджених ПЛР-тестів, тому і далі поки закриті магазини взуття, одягу, не працюють салони краси та перукарні, тільки відкриті парки та сквери, музеї просто неба, і тестово дозволили відкрити літні майданчики, подивимося, яка буде ситуація на сьогодні ввечері. Є деяке обурення, тому що багато записалися в перукарні — шоковані як перукарі, так і клієнти", — сказав він.

Раніше у Львівській обласній держадміністрації пояснили, чому не стали пом'якшувати карантин, введений через епідемію коронавірусу.

Популярні відео

11 травня з усієї України набрало чинності пом'якшення карантину — людей почали пускати в парки та сквери, відкрилися невеликі магазини, салони краси, літні майданчики кафе з обов'язковим дотриманням заходів безпеки (дезінфекція, маски, рукавички й т.ін.). Однак Львівська ОДА відклала послаблення через велику кількість хворих.

Джерело Україна 24 Теги