Влада Львівщини пояснила відмову від пом'якшення карантину

Заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень пояснив рішення влади продовжити карантин і розповів, скільки він триватиме

Влада Львівщини пояснила відмову від пом'якшення карантину

У Львівській обласній держадміністрації пояснили, чому не стали пом'якшувати карантин, запроваджений через епідемію коронавірусу. Про це розповів Тарас Грень, заступник голови Львівської ОДА, в ефірі каналу "Україна 24".

"Всі хочуть йти на послаблення, але в нашій області збільшилася кількість хворих. Ми до 15 числа вирішили відстрочити ослаблення карантину, щоб не допустити розвитку епідемії. За два дні вже можна спостерігати динаміку", — сказав він.

Грень пояснив, що для розуміння динаміки числа людей, що захворіли, владі потрібно ще трохи часу.

"Якщо бути відвертим, окремо чотири дні нічого особливо не вирішують, але умовний інкубаційний період не проявляється відразу, тобто якщо ми беремо, наприклад, тиждень тому - першотравневі свята - то, виходячи з цього, умовно в середу-четвер буде чіткіше розуміння ситуації. Ми не виключаємо, що якщо ситуація буде краще, ми можемо зібратися і ухвалити інше рішення", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в Україні 11 травня почалося пом'якшення карантину, який був введений через епідемію коронавірусу. Зокрема, в більшості міст і областей дозволили відкрити невеликі магазини, салони краси, парки та сквери, літні майданчики кафе і ресторанів. Але на Львівщині заявили, що поки пом'якшувати обмежувальні заходи не будуть.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги