Чи чекати дешевих авіаквитків: експерт зробив прогноз

Директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк розповів, коли відкриється авіасполучення і скільки коштуватимуть квитки

Чи чекати дешевих авіаквитків: експерт зробив прогноз

Чи скоро українці зможуть подорожувати літаками після карантину, розповів директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк в ефірі каналу "Україна 24".

"Попит на авіаперевезення буде, тому що люди хочуть відпочивати та шукатимуть таку можливість. Але чи зможуть компанії виконати ці перельоти — це питання. Відкриття квитків ще не означає, що ці рейси здійснюватимуться. Якщо говорити в цілому, то зараз Європа заявила, що приблизно в середині травня буде оголошено план поступового відновлення перельотів, який багато прояснить", — сказав він.

Експерт пояснив, які чинники впливатимуть на вартість квитків на літаки.

"Вартість квитків, безумовно, зросте. Будуть певні заходи для збільшення дистанції, це призведе до збільшення витрат авіакомпаній. По-друге, збільшиться час на митно-реєстраційні процедури. Буде спроба перекласти витрати на пасажирів. Тому дешевих квитків ми не побачимо найближчим часом. Є тільки один позитивний фактор: через здешевлення нафти впали ціни на авіапальне, можливо, це якось компенсується у вартості квитків", — сказав він.

Додамо, деякі авіакомпанії вже відкрили продаж квитків на літо і навіть на травень 2020 року.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги