"Порушників у нас менше, ніж в Європі": Геращенко про карантин

Заступник голови МВС розповів, хто повинен стежити за дотриманням карантину і чи потрібно його пом'якшувати

"Порушників у нас менше, ніж в Європі": Геращенко про карантин

Про послаблення карантину в Україні розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Місцеві органи влади мають повне право притягувати до відповідальності за порушення карантину, тому я сподіваюся, що вони допомагатимуть поліції. Карантин - це завдання не тільки поліції, а й місцевих органів влади, і санітарно-епідеміологічних органів", - сказав він.

"Порушників у нас менше, ніж було в європейських країнах. Сама статистика говорить про те, що заходи були своєчасними і достатніми. Але нам потрібно продовжувати дотримуватися заходів безпеки і розуміти, що вірус нікуди не подівся", - повідомив Геращенко.

Також він розповів, що українська поліція вивчала досвід Італії та Іспанії щодо боротьби з коронавірусом і карантинних заходів.

"Але в Україні в порівнянні з цими країнами не доводилося вводити такі жорсткі обмеження. Однак нам вдалося утримати ситуацію. Важливо, щоб після ослаблення ми не отримали другу хвилю, тому я закликаю всіх бути обережними", — сказав заступник міністра.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги