Послаблення карантину в Києві: у Кличка розповіли, кому можна працювати

Радник мера Києва Володимир Бондаренко розповів, кому дозволять працювати під час послаблення карантину і хто це контролюватиме

Послаблення карантину в Києві: у Кличка розповіли, кому можна працювати

Про те, що саме відкриватиметься в столиці з пом'якшенням карантину, розповів радник мера Києва Володимир Бондаренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Сьогодні (11 травня - Ред.) вже починають працювати літні майданчики ресторанів з дотриманням обмежень. Ми поки не говоримо про сезонні майданчики закритого типу, тому що вони нічим не відрізняються від приміщень. Також почнуть роботу магазини площею до 300 кв. м., ТРЦ і магазини в них не відкриваються , якщо в магазин немає окремого входу. Завтра ми починаємо вводити додаткові маршрути громадського транспорту, але до 22 травня він працюватиме за перепустками. Відкриття транспорту залежатиме від динаміки (захворюваності - ред.)", — розповів він.

Читайте також

Бондаренко також повідомив, що окремого контролю над дотриманням карантинних заходів не буде, цим займатимуться правоохоронні органи, органи благоустрою, районні адміністрації й так далі — тобто всі, хто уповноважений виписувати протоколи за адміністративне порушення.

Популярні відео

Раніше лікар-вірусолог Алла Мироненко заявила в ефірі каналу "Україна 24", що Україна готова до відновлення роботи метро, ​​перерваної в результаті карантину, проте маски в громадському транспорті потрібно буде носити ще два роки.

Джерело Україна 24 Теги