Чи впоралася Україна з епідемією коронавірусу - Степанов дав відповідь

Глава МОЗ Максим Степанов розповів, як введення карантину позначилося на поширенні коронавіруса

Чи впоралася Україна з епідемією коронавірусу - Степанов дав відповідь

Чи допоміг карантин подолати розвиток епідемії коронавірусу в Україні, розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24"

"Ми почали карантин на початкових стадіях епідемії, в зв'язку з цим був розірваний ланцюг передачі хвороби, - те, що потрібно було країні для того, щоб не було критичних навантажень. З березня всі рахували, коли буде пік. Для нас головне було піку уникнути, так як в нашому розумінні пік - це коли кількість одночасно хворих така, що ми не здатні надати медичну допомогу, - сказав він.

Міністр навів для прикладу цифри статистики.

"Я вважаю, що нам вдалося уникнути піку, у нас кількість ліжок, які використані, не перевищує показник 15%, кількість задіяних апаратів ШВЛ не перевищує 8-9%, показник летальності 2-4%, на відміну від тієї ж Британії, де 15%, і 13% - в Італії, тому Україна впоралася з тим, щоб взяти під інфекційний контроль поширення коронавірусу", — сказав він.

Популярні відео

Нова хвиля коронавірусу в Україні може відбутися вже восени. І Україна до неї буде готова краще, ніж сьогодні, додав Степанов.

Раніше депутат Євгена Кравчук розповіла про звернення нардепів до прем`єр-міністра з приводу відкриття дитячих садків.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги