"Епідемії немає, але...": експерт пояснив продовження карантину в Україні

Костянтин Надутий не виключив можливості італійського сценарію в Україні

"Епідемії немає, але...": експерт пояснив продовження карантину в Україні

В Україні немає епідемії коронавірусу, але зберігається загроза різкого стрибка захворюваності COVID-19, як це сталося в Італії.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив уповноважений координатор Українського медичного експертного співтовариства Костянтин Надутий, коментуючи продовження карантину до 22 травня.

"Епідемії в Україні немає. Є ризик епідемічного порогу, щоб, скажімо, 30% школярів захворіли. Але ризик того, що може бути як в Італії, нікуди не пропав. Це карантином перекрили. Якщо піде італійський сценарій, а він може бути, то не впевнений, що всього вистачить. Система в занедбаному стані, лікарі хворіють", - заявив Надутий.

Читайте також

За його словами, в Україні "державні мужі тримають карантин, тому що бояться такого розвитку ситуації, як в Італії та Великобританії".

"Немає у нас таких технологічних та інфраструктурних можливостей. Будуть тримати обмеження, щоб нас не накрила хвиля", - пояснив експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, Україна з 11 травня пом'якшила умови карантину. Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розказав, від чого залежать терміни виходу з карантину.

Джерело Україна 24 Теги