Лікар пояснила, чи можна відновлювати роботу метро в Україні

Українці не можуть жити в карантині вічно, зазначила Алла Мироненко

Лікар пояснила, чи можна відновлювати роботу метро в Україні

Україна готова до відновлення роботи метро, ​​перерваної в результаті карантину, проте маски в громадському транспорті потрібно буде носити ще два роки.

Таку думку висловила в ефірі "Україна 24" лікар-вірусолог Алла Мироненко.

"Можна буде визначити пік, коли епідемія закінчиться, тобто ретроспективно. Коли вона є під час росту, незрозуміло - вона припинена, стабілізується або піде на спад. В умовах карантину може гострого піку і не бути, але в карантині вічно не можна жити. Нам доведеться ще два роки жити в місцях загального користування в масках, їздити в масках і думати про свої руки, поки у нас не буде прошарку з імунітетом. Це не означає, що не можна запускати метро, ​​але потрібно, щоб стежили за дотриманням заходів безпеки", - розповіла лікар.

Читайте також

Мироненко зазначила, що Україна - єдина країна, яка закрила метро.

"Подивимося, що роблять на Заході. У Данії два-три тижні діти ходять до садків, у Швеції - два тижні. Треба подивитися, що буде у них. Зараз ризик, якщо ми випустимо студентів, школярів. Тим більше, що вже травень, нехай завершують дистанційно. З точки зору епідеміології, я б дітей, які не виводила", - додала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, Україна з 11 травня пом'якшила умови карантину. Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розказав, від чого залежать терміни виходу з карантину.

У свою чергу, мер Києва Віталій Кличко в ефірі "Україна 24" заявив, що метро в Києві відновить роботу не раніше кінця травня.

Джерело Україна 24 Теги