Львів послабить карантин: у Садового повідомили подробиці

Ситуація з коронавірусом у місті залишається тривожною

Львів послабить карантин: у Садового повідомили подробиці

Львів з 11 травня буде послаблювати карантин, але обмеження будуть скасовувати не так швидко, як планувалося, через нові випадки коронавірусу COVID-19 у місті.

Подробиці розповіла в ефірі "Україна 24" Галина Слічна, заступниця львівського міського голови Андрія Садового.

"Ми почали спостерігати зростання захворюваності, починаючи з 4 травня. Відсоток від кількості проведених ПЛР-тестів і виявлених хворих почав зростати - це було 17-20% щоденно. Вчора був пік за кількістю - 21% від проведених аналізів, 65 випадків. Сьогодні ми маємо 39 нових хворих, це 12%. Ситуація з захворюваністю спонукала нас дуже обережно до цього відноситись", - розповіла Слічна.

Читайте також

За її словами, чиновники мерії радилися з інфекціоністами, лікарями, вірусологами, які заклади в місті можна відкрити.

"Ми прийняли рішення відкрити промислову групу без магазинів одягу, взуття, білизни. Також ми дозволили відкрити побутове обслуговування, але без салонів краси, перукарень, манікюрних, спа, фітнес-салонів, косметологічних кабінетів. Ми прийняли рішення на комісії, що повернемося до цього питання у вівторок, враховуючи ситуацію, яка буде з захворюваністю, які будуть показники", - зазначила вона.

Також заступниця мера Львова повідомила, що станом на 9 травня в обласній інфекційній лікарні перебуває 144 хворих на коронавірус.

Популярні відео

Нагадаємо, Україна з 11 травня пом'якшила умови карантину. Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розказав, від чого залежать терміни виходу з карантину.

Джерело Україна 24 Теги