Путін намагається перекрутити історію - Яценюк розповів, як захиститися Україні

Політик Арсеній Яценюк розповів про те, що Путін намагається використовувати історію Другої світової війни в своїх інтересах

Путін намагається перекрутити історію - Яценюк розповів, як захиститися Україні

Президент РФ Володимир Путін хоче переписати історію у своїх інтересах, заявив експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму, який транслювався на каналі "Україна 24".

"Ніхто не має права переписувати історію, а тим більше використовувати її в інтересах власних політичних ідеологем. Саме Володимир Путін — до речі, його режим є спадкоємцем сталінського, — намагається перекрутити історію і використовувати одну з найбільших світових трагедій (Другу світову війну — ред.) у власних вузько політичних цілях. До речі, цей самий Путін, який порушив світовий порядок вперше після Другої світової війни, коли він незаконно анексував українську територію — Крим, і відправив свої війська в Донецьк і Луганськ. І ті, з ким разом ми воювали проти нацизму, тепер пішли на нас", — сказав він.

Яценюк нагадав, що радянська пропаганда замовчувала про масштаби військових втрат і ігнорувала участь у війні армій інших країн.

Також він заявив, що, як і під час Другої світової війни, потрібна коаліція, яка протистоятиме ворогові.

"Зараз війна в Україні повинна закінчитися. І нам так само потрібна антидиктаторська коаліція. Вона є запорукою миру і стабільності в Європі", — зазначив він.

Популярні відео

Раніше про те, чи змінюється ставлення людей до Дня Перемоги, розповів історик Владислав Гриневич.

Читайте також

 

Джерело Україна 24 Теги