В українців спеціально викликали тривогу: в МОЗ пояснили свої кроки з коронавірусом

Головний санлікар Віктор Ляшко розповів, навіщо українців спеціально залякували епідемією коронавірусу

В українців спеціально викликали тривогу: в МОЗ пояснили свої кроки з коронавірусом

Про те, як влада впливала на українців при введенні карантину, розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Чому ми не можемо одразу запускати громадський транспорт? Не стільки мене турбує проблема інфікування у громадському транспорті, як те, що відкривається доступність і розпочинається міграція населення. Замість того, щоб ізолюватися, люди, маючи доступ до пересування, без нагальної потреби відвідуватимуть певні місця: на ринки поїдуть люди похилого віку тощо. Тому велика міграція призводить до того, що руйнуються всі принципи карантину", — пояснив він.

Тому, за словами Ляшка, для населення потрібно було створити психологічний вплив, який би змусив українців боятися зараження.

"Коли ми закривали у свій час парки, поливали дороги – це було питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес. Коли закрито, то в людей виникає відчуття тривоги. Люди не бачать інфекцію, тому треба створити психологічний ефект. Через цей ефект в людей з’являлося відчуття небезпеки та необхідності дотримання карантину", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги