Епідемія коронавірусу: Україна йде за сценарієм Польщі, заявив Ляшко

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, коли було ухвалене рішення про карантин в Україні та з ким у нас схожий розвиток епідемії

Епідемія коронавірусу: Україна йде за сценарієм Польщі, заявив Ляшко

На які країни орієнтується Україна у боротьбі з епідемією коронавірусу, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Момент, коли ми зрозуміли, що жарти скінчились і все серйозно – це була Італія. Там ситуація показала, коли система охорони здоров’я перестала справлятися з кількістю хворих. Це був критичний момент, коли ми зрозуміли, що не потрібно чекати зростання захворюваності, піку навантаження, треба впроваджувати карантин. Надалі всі відстежували спочатку Китай, потім слідкували за динамікою розповсюдження в європейських країнах", — розповів він.

За словами Ляшка, сценарій розвитку хвороби в Україні схожий на Польщу.

"Зараз, останні три тижні, ми слідкуємо за динамікою наших сусідів – Польщі – бо ми йдемо майже однаково за  сценаріями, тільки з запізненням, бо в нас пізніше на 14 днів були перші 100 випадків. Ми дивимось, який перебіг у них, і у нас є в принципі два тижні проаналізувати заходи в Польщі і підготуватись", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги