Кого будуть тестувати на коронавірус — в Раді розповіли про новий закон

Народний депутат з фракції "Голос" Ольга Стефанишина розповіла подробиці про закон, який спрямований на боротьбу з коронавірусом

Кого будуть тестувати на коронавірус — в Раді розповіли про новий закон

Верховна Рада прийняла ряд законів на тему боротьби з коронавірусом. Про оновлення в порядку тестування розповіла народний депутат з фракції "Голос" Ольга Стефанишина в ефірі каналу "Україна 24".

"Білорусь тестує в сім разів більше людей, Німеччина - в 10, ніж Україна. Чому це відбувається — тому, що держава ставить різні перешкоди. Якщо у людини є ознаки коронавірусу, він ще повинен довести, що або був за кордоном, або мав контакт з хворим. У нас вже стільки хворих, в тому числі і прихованих, що це ненормально", — сказала вона.

Депутат роз'яснила, хто тепер має право здати тест на коронавірус.

"Ми законом закріпили, що кожна людина з ознаками вірусу має право на тестування. Друге — що всі особи, які у яких був контакт (з хворими на коронавирусну інфекцію - ред.), Навіть якщо у них немає ознак — мають право на тестування, і держава повинна розгорнути широку мережу тестування. Ми цим законом доручаємо МОЗ створити велику кількість пунктів тестування. Також закон передбачає тестування медиків, держава повинна їм це забезпечити ", — сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше лікар-епідеміолог Людмила Мухарська в ефірі каналу "Україна 24" назвала умови, за яких можлива поява колективного імунітету проти коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги