Школярам через карантин доведеться "наздоганяти" програму: подробиці

Незважаючи на проблеми дистанційного навчання, додаткового навантаження на школярів не буде

Школярам через карантин доведеться "наздоганяти" програму: подробиці

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про проблеми дистанційного навчання в умовах карантину та як школярі надолужуватимуть «пропуски».

«Дистанційне навчання майже за два місяці карантину пройшло величезний розвиток. Проте, на жаль, ми не можемо охопити всіх дітей дистанційно з об’єктивних причин – це насамперед відсутність якісного інтернету, недостатнє технічне забезпечення дітей, батьків і вчителів, тому звичайно є зараз певні пропуски, які треба буде наздоганяти на початку наступного навчального року», - зазначив омбудсмен.

Читайте також

За його словами, усі «пропуски» у навчанні школярі зможуть надолужити у вересні, при цьому не йдеться про додаткове навантаження.   

«Саме тому заплановано уточнити календарне планування на початку наступного навчального року і нагнати те, що зараз було випущено. Мова не йде про додаткове навантаження для дітей, адже кожен навчальний рік починається з повторення і актуалізації того, що було попереднього року. Можливо, це буде довше в часі», - наголосив Горбачов.  

Популярні відео

Нагадаємо, тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти Любомира Мандзій розповіла, як проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання та коли розпочнеться вступна кампанія до установ вищої освіти. За її словами, випускники до кінця липня зможуть отримати документи про освіту, і в серпні розпочнеться вступна кампанія до закладів вищої освіти.

Джерело Україна 24 Теги