В Україні створюють препарат проти коронавірусу - подробиці від МОЗ

Препарат вітчизняного виробництва буде випробуваний на 76 пацієнтах

В Україні створюють препарат проти коронавірусу - подробиці від МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України проведе клінічні випробування вітчизняного препарату "Біовен" на пацієнтах з коронавірусом COVID-19.

Подробиці про потенційні ліки від COVID-19 розповіла в ефірі "Україна 24" директорка державного експертного центру МОЗ Тетяна Думенко.

"Біовен" є зареєстрованим лікарським засобом, який показаний для лікування низки хвороб з первинним і вторинним імунодефіцитом. На сьогодні в інструкції для медичного застосування цього препарату вже досліджені його позитивні властивості для лікування низки бактеріальних та вірусних інфекцій. У протоколі клінічного дослідження, який затверджено наказом МОЗ, йдеться про дослідження ефективності цього препарату при лікуванні коронавірусної інфекції", - розповіла представниця МОЗ.

Читайте також

За її словами, до дослідження планується долучити 76 пацієнтів у кількох дослідницьких центрах Києва, Одеси, Львова та інших міст України. 

"В Україні досліджується ще декілька лікарських засобів з потенційними властивостями бути корисними для хворих різного ступеню важкості на цю недугу", - додала Думенко.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше лікар-інфекціоніст Вадим Арістов розповів, коли буде створено вакцину від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги