В "Слузі народу" пояснили, чого Зеленський хоче від медреформи

Реформацію системи охорони здоров’я ніхто не зупиняє, запевнив Михайло Радуцький

В "Слузі народу" пояснили, чого Зеленський хоче від медреформи

Президент України Володимир Зеленський не давав доручень щодо скасування другого етапу медичної реформи в Україні, йдеться лише про "виправлення прорахунків".

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький.

"Від президента у його дорученні Кабміну не було вимоги відмінити реформу чи зупинити її. Було тільки доручення що ми маємо на другому етапі зберегти всі плюси медреформи, і дуже швидко, дуже терміново виправити ті прорахунки, які ми побачили під час першого місяця впровадження другого етапу медреформи", - заявив Радуцький.

Читайте також

Нардеп наголосив, що медична реформа в Україні не скасовується.

"Треба виправляти помилки, які були в самому принципі реформи, але реформацію системи охорони здоров’я ніхто не зупиняє, ніхто не відміняє", - запевнив він.

Популярні відео

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що через другий етап медреформи в Україні можуть бути звільнені 50 тисяч медпрацівників і закриті понад 300 лікарень. Глава держави закликав МОЗ і Верховну Раду "виправити помилки" в реформі.

У свою чергу, ексміністр охорони здоров'я України Олег Мусій розповів, що другий етап медичної реформи в Україні можна врятувати від провалу за двох умов.

Джерело Україна 24 Теги