Як почнуть пом'якшувати карантин: у "Слузі народу" повідомили деталі

Представник уряду в Раді уточнив, кого торкнеться пом'якшення карантину

Як почнуть пом'якшувати карантин: у "Слузі народу" повідомили деталі

Представник уряду в парламенті, депутат від фракції "Слуга народу" Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24" розповів, коли стане відомо про пом'якшення карантинних заходів.

"До кінця дня, максимум завтра (7 травня - Ред.) зранку, вже на сайті уряду будуть оприлюднені зміни до постанови №211, де будуть чітко описані всі пом'якшувальні заходи. Затримка полягала в тому, що в понеділок постанова ухвалювалася з дводенним доопрацюванням, був зворотний зв'язок з регіонів, від підприємців в тому числі ", - сказав нардеп.

Читайте також

Також він конкретизував, в яких областях буде послаблення карантинного режиму.

"Пом'якшувальні заходи застосовуватимуться до парків та скверів і можливості перебування там громадянам, це ще буде деталізовано зі стоорни МОЗ. Це стосуватиметься дозволу на роботу літніх терас ресторанів і кафе, також дозволу торгівлі непродовольчими товарами. Не дозволяється повноцінне функціонування ТРЦ, те ж стосується і громадського транспорту: на думку МОЗ, зараз асболютно непродуманим було б рішення дозволяти його роботу ", - сказав Мокан.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше ресторанний експерт Ольга Насонова розповіла про те, як позначиться пом'якшення карантину на ресторанному бізнесі.

Джерело Україна 24 Теги