Голова Дніпропетровської ОДА зробив серйозну заяву про коронавірус

В області очікують збільшення кількості хворих

Голова Дніпропетровської ОДА зробив серйозну заяву про коронавірус

Дніпропетровщина вийшла на пік захворюваності коронавірусом, лише за останню добу зафіксовано 90 нових випадків COVID-19.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко.

"За останню добу на Дніпропетровщині ми виявили ще 90 випадків захворювань на коронавірус. Це наслідок того, що ми досить активно перевіряємо контактних осіб тих людей, в яких вже знайдений COVID-19. На поточну добу маємо 586 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. З цих 90 нових випадків тільки 33 особи були госпіталізовані, вони всі у задовільному стані. Решта перебуває на самоізоляції вдома, почувають себе добре - це легкий стан захворювання", - зазначив він.

Читайте також

За словами Бондаренка, в області відбуваються пікові зростання захворюваності в останній тиждень.

"Як і прогнозувала Національна академія наук, ми цього тижня маємо пікові значення. Цей і наступний тиждень очікуємо збільшення захворюваності через велику кількість контактних осіб. У нас на одну хвору людину припадає 10-15 контактних осіб, тобто поліція працює дуже глибоко… Люди добрі, не гуляйте вулицямих, масковий режим ніхто не скасовував", - заявив голова ОДА.

Популярні відео

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні проводиться недостатньо тестів на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги