Діти на карантині: українців поки не зацікавила нова послуга від влади

Заступник міністра соцполітики розповів про державний сервіс для допомоги батькам

Діти на карантині: українців поки не зацікавила нова послуга від влади

Заступник міністра соцполітики Борис Лебедцов в ефірі каналу "Україна 24" розповів про сервіс міністерства "Муніципальна няня" і про те, чи популярна в умовах карантину послуга для допомоги батькам.

Лебедцов зазначив, що послуга - це пілотний проект, підтримка держави для сімей, у яких є можливість виходу на роботу або для матері в декретній відпустці, яка хоче якомога швидше соціалізуватися. При цьому, за його словами, під час карантину кількість звернень за послугою знизилася.

"Стосовно попиту - якщо взяти минулий і цей рік, звернулися понад 22 тис. одержувачів, сьогодні ми допомагаємо 11 тис. осіб. Якщо взяти порівняльну таблицю минулого і поточного року за квартальним попитом, то він зріс, але якщо проаналізувати квітень до квітня, то кількість звернень знизилася на 1 000", - сказав Лебедцов.

Читайте також

Заступник міністра розповів, як можна оформити послугу.

"Ми вивчаємо міжнародний досвід, заяву просто подати - через пошту або електронний кабінет. Потрібен перелік документів - заява, свідоцтво про народження дитини, договір з муніципальною нянею і квитанція про сплату", - сказав заступник міністра.

Популярні відео

Нагадаємо, психолог Наталя Шестак розповіла, що під час карантину батьки обов'язково повинні спілкуватися з дітьми, пояснювати ситуацію з коронавірусом, уникаючи складних слів.

Теги