Тривалість життя українців потрібно збільшити - медик назвав цифру

Президент Українського медичного клубу Іван Сорока заявив про необхідність переформатування медичної реформи в Україні

Тривалість життя українців потрібно збільшити - медик назвав цифру

Про те, що необхідно переглянути медичну реформу в Україні, заявив президент Українського медичного клубу Іван Сорока в ефірі каналу "Україна 24".

"Дуже добре, що влада звертає увагу на проблеми сфери, але починати потрібно з декларації побудови національної системи охорони здоров'я з позначенням мети. Метою повинно бути збереження і поліпшення здоров'я громадян. Цього зараз немає. Потрібно мати стратегію - без неї нічого не буде. Потрібно людям сказати, які цілі - збільшення тривалості життя до 80 років, зменшення дитячої смертності, рівний і якісний доступ громадян до послуг, і так далі", — сказав він.

Експерт вважає, що навіть якщо будуть гроші, без стратегії не можна буде побудувати якісну систему, а гроші знову зникнуть невідомо куди.

"Гроші виділять на що? Щоб вони знову пішли в пісок? Потрібна стратегія раз і назавжди. Потрібно визначити, яку модель ми будуємо, скільки потрібно ресурсів, коли ми досягнемо результатів", — заявив він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше відомий український лікар Євген Комаровський заявив, що для того, щоб в Україні проходила успішна реформа медицини, держава повинна виділяти на це достатні кошти.

Теги