Соромно бути народним артистом: Гордон закликав скасувати "радянські" звання

Журналіст повідомив, що не має від держави жодної нагороди

Соромно бути народним артистом: Гордон закликав скасувати "радянські" звання

В Україні звання "народний артист" скомпрометувало себе і підлягає скасуванню.

Таку думку висловив в ефірі програми "Перші" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"У мене від держави немає жодної нагороди. Я не заслужений журналіст України, дякувати Богу. Я не маю жодної медальки, ордена, нічого немає. І це моя фішка. Я і не хочу від держави нічого мати взагалі. Тому що мені це не потрібно, у мене інші цінності. Думаю, пропозиції не буде. Мені здається, що це треба ж готувати, це повинен хтось висувати... І все це так скомпрометовано вже", - сказав він.

Читайте також: "Проти Зеленського на виборах хотіли висувати 10 артистів": Гордон назвав прізвища

На думку Гордона, сьогодні "соромно отримувати звання народних артистів України", тому що "у нас сьогодні, напевно, немає жодного артиста, який би не був народним артистом".

"Це соромно. Це погано. Я скільки разів казав: приберіть звання. Звертався до президентів, починаючи з 1997 року. Приберіть звання, це соромно, це Радянський Союз. Щоб приручити артиста, йому цяцьки, подачки давали. Ось будеш народним артистом - тобі місце на Байковому цвинтарі безплатно. Що це дає? Нічого. Я - народний артист. Та ти зал збери, касу зроби. Ось Монатік, Полякова - народні артисти. Вони касу дають", - зазначив журналіст.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як він ставиться до концертів українських артистів на території Росії.

"Щодо українських артистів, які працюють під час агресії Росії - я їх зневажаю, Бог їм суддя. Я вважаю, що це люди без Батьківщини. Я не закликаю їх карати, репресувати, робити їм погано – в жодному разі, вони зробили свій вибір, він абсолютно законний, це не порушення законодавства України. Просто я цих людей зневажаю, і не соромлюся про це говорити. Тому що коли твоя мама хвора, з тими, з чиєї провини хвора твоя мама, не треба шури-мури крутити, і не треба підтримувати взаємини, і не треба для них співати. Тому що Батьківщина - це мати. Батьківщина в біді", - зазначив журналіст.

Джерело Україна 24 Теги