"Це в стилі Путіна": Саакашвілі про загибель білоруського опозиціонера

Голова виконкому Нацради реформ звинуватив українські спецслужби в бездіяльності

"Це в стилі Путіна": Саакашвілі про загибель білоруського опозиціонера

Можливе вбивство голови громадської організації Віталія Шишова, якого було знайдено повішеним у парку недалеко від місця свого проживання, говорить про те, що білоруський режим діє в стилі президента Росії Володимира Путіна. Таку думку в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" висловив глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

"Це все дуже жахливо. Зараз у Білорусі стиль такий, як стиль Путіна - політичних опонентів вбивати, щоб всім іншим  не кортіло. Так, у Києві небезпечно, я можу це підтвердити. Я сподіваюся, що ця ситуація зміниться", - сказав політик.

Читайте також: Путін може відправити "Петрова" і "Боширова" на обід до Лукашенка — журналіст

Саакашвілі заявив, що в Києві вільно працюють шпигуни й терористи, і звинуватив українські спецслужби у бездіяльності.

"У Києві спокійно діють дуже багато представників різних спецслужб, тому що все продається, тому що корупція. Замість того щоб займатися шпигунами, терористами, підісланими ворогами - чим вони (спецслужби - ред.) займаються? Вони займаються бізнесом, "обілєчіванієм", - сказав Саакашвілі.

Читайте також: Відбувається обережна анексія Білорусі - російський політик про Путіна і Лукашенка

Нагадаємо, колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що знайти можливих вбивць голови громадської організації "Білоруський дім" Віталія Шишова - це тест для України.

Некомерційна організація "Білоруський дім" займається верифікацією біженців з Білорусі та наданням допомоги громадянам, які постраждали від диктаторського режиму Олександра Лукашенка. Раніше білоруський правозахисний центр "Весна" повідомив з посиланням на знайомих Шишова, що він помічав стеження за собою під час пробіжок.

Джерело Україна 24 Теги