"Велике будівництво" до Дня Незалежності дійде до російського кордону

У липні мають розпочатися роботи на дорозі між Новопсковом та Марківкою

"Велике будівництво" до Дня Незалежності дійде до російського кордону

80-кілометрову ділянку траси Н-26, яка веде до Мілового, найсхіднішого населеного пункту України, відновлять до Дня Незалежності у рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Про це повідомила Луганська ОДА з посиланням на слова заступника керівника Служби автомобільних доріг області Олега Кравцова.

"Наразі поточний середній ремонт автодороги Н-26 між Міловим та Старобільськом завдовжки близько 80 км триває", – сказав Кравцов.

Читайте також: "Велике будівництво": 6 секцій вантового мосту в Запоріжжі будуть закінчені до кінця липня

Відремонтовані 40 км дороги Н-21 між Старобільськом та Новоайдаром буде також введено в експлуатацію до Дня Незалежності, а ремонт на автошляху Т-13-16 між Гірським та Золотим уже завершено.

За словами Кравцова, в липні мають розпочатися роботи на автодорозі Т-13-07 між Новопсковом та Марківкою. Там планується до кінця року укласти нижній шар асфальтобетону.

Тривають державні закупівлі на відновлення ділянок траси Т-13-07 між Сватовим та Білокуракиним, Білокуракиним та Новопсковом, а також між Марківкою та Зоринівкою.

Паралельно розробляється проєкт ремонту маршруту між Новопсковом та Старобільськом, зазначив Кравцов.

"Там буде проведено капітальний ремонт. Складність виконання проєкту полягає у тому, що на цій ділянці розташовано вісім штучних споруд, зокрема мостів та шляхопроводів, які також відновлять. Роботи розпочнуться цьогоріч", – розповів він.

Читайте також: Розмах "Великого будівництва": Укравтодор показав будівництво траси на Полтавщині

Як раніше заявив заступник голови Офісу президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко, до Дня Незалежності планується відкрити найдовшу трасу України – "Дорогу Єдності" М-30.

Раніше заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко на своїй сторінці в Facebook повідомила, що "Велике будівництво" створило понад 200 тис. нових робочих місць в Україні.