Харків готовий до викликів природи і наступної хвилі коронавірусу - Терехов

Секретар міськради розповів, що цілодобово чергують комунальні бригади

Харків готовий до викликів природи і наступної хвилі коронавірусу - Терехов

Харків добре підготовлений до природних катаклізмів. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на каналі "Україна 24" заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

"У нас цілодобово чергують аварійні бригади, які створені на всіх комунальних підприємствах, ми повністю в бойовій готовності, і якщо буде негода, думаю, наші служби готові локалізувати ті виклики природи, які будуть", - сказав Терехов.

Читайте також: У мери Харкова не піде: Співак спрогнозував подальшу долю Авакова

Також він відповів на запитання, наскільки міська влада готова до можливої наступної хвилі епідемії коронавірусу в зв'язку з виявленням в Україні штаму "Дельта".

"Ми закупили дуже багато обладнання в період перших хвиль, у нас є ШВЛ-апарати, ми створили двомісячний запас медикаментів, закуплені кисневі концентратори, організовані ліжко-місця у всіх міських лікарнях. Наші лікарі справжні герої, тому що вони в перші хвилі працювали в цілодобовому режимі та отримали досвід, який їм буде корисний, якщо раптом така біда прийде до Харкова", - зазначив Терехов.

Читайте також: Харків увічнить пам'ять Кернеса: в мерії розкрили деталі

Зазначимо, що в Україні через негоду в деяких містах були затоплені вулиці та житлові будинки. Зокрема, в Києві через сильну зливу 19 липня в деяких районах було ускладнено рух транспорту. На заході України розлилися гірські річки, на Закарпатті та Прикарпатті у воді опинилися машини, городи і будинки, людей довелося евакуювати.

Джерело Україна 24 Теги