"Велике будівництво": 6 секцій вантового мосту в Запоріжжі будуть закінчені до кінця липня

Наразі триває монтаж четвертої секції вантового мосту від пілона в бік острова Хортиця

"Велике будівництво": 6 секцій вантового мосту в Запоріжжі будуть закінчені до кінця липня

Монтаж шести секцій вантового мосту у Запоріжжі планується завершити до кінця липня, повідомляється на офіційній Facebook-сторінці "Укравтодору".

Нині триває монтаж четвертої секції вантового мосту від пілона в бік острова Хортиця. Спершу мостобудівники змонтували тимчасову опору, а потім перейшли до етапу монтажу прольоту, зазначили в "Укравтодорі".

"Вага цієї конструкції — 720 тонн, а разом з допоміжними конструкціями вона сягає 790 тонн. Монтаж виконується за допомогою плавкрану LK-800", - повідомляється у публікації.

Читайте також: "Велике будівництво": на Донеччині після капремонту відкрили міст через річку Долгенька

Після того, як всі металеві блоки майбутнього мосту будуть встановлені та змонтовані, мостобудівники почнуть випробування вантів. Висота пілонів штучної споруди сягає 166 метрів.

Нагадаємо, запорізькі мости через Дніпро - це 9-кілометрова автотранспортна магістраль, що складається з 6 транспортних розв’язок та 27 штучних споруд. Це один із головних об’єктів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" у 2021 році.

Читайте також: У черкаській лікарні завершилося "Велике будівництво" першої черги "екстреного" відділення

Раніше "Укравтодор" на своїй офіційній Facebook-сторінці показав масштаби робіт на ділянці майбутньої бетонної траси Н-31 біля полтавського села Бутенки, де проходило облаштування насипу і підпірної стінки при будівництві шляхопроводу через залізницю.

Крім того, заступниця глави Офісу президента Юлія Свириденко повідомила, що програма "Велике будівництво" створила понад 200 тис. нових робочих місць в Україні.

За її словами, "Велике будівництво" забезпечило роботою робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів.

Як відомо, "Велике будівництво" — державна програма, метою якої є масштабна розбудова якісної інфраструктури в країні. Ініціатором програми став президент України Володимир Зеленський.

Джерело Укравтодор Теги