На "Рівнеазоті" стався витік газу з викидом у повітря - подробиці

Помаранчева хмара піднялася над цехом і пішла в бік Рівного

На "Рівнеазоті" стався витік газу з викидом у повітря - подробиці

На заводі мінеральних добрив "Рівнеазот" стався вибух, в результаті якого в повітря потрапив окис азоту. Про це йдеться в сюжеті програми "Україна сьогодні" на каналі "Україна 24".

Рівненські чиновники заявили, що сталася аварійна зупинка агрегату в одному з цехів азотної кислоти.

"До нас вийшли представники надзвичайної комісії і керівництва заводу, які розповіли, що сталося насправді. Причина аварії - розгерметизація трубопроводу, внаслідок чого в повітря викинуло хмару, яку всі могли бачити в соцмережах, де люди панікували. Керівник заводу заявив, що жоден співробітник не постраждав, це для них була штатна ситуація, у них є алгоритм дій на цей випадок. Вони ліквідували витік. Можливо, це сталося через застаріле обладнання, перевірятимуть якість металу в трубопроводах", - передає кореспондент з місця подій.

Читайте також: У серіалі "Чорнобиль" багато брехні — ліквідатор аварії на ЧАЕС

За його словами, представники ДСНС і лабораторного центру перевірили повітря на вміст шкідливих речовин і виявили незначну концентрацію поруч з цехом, проте вже поблизу заводу перевищення норми немає. Наскільки небезпечна хмара, невідомо, вона пішла в напрямку Рівного, але співробітники лабораторії запевняють, що до міста вона не дійде.

Читайте також: Є загроза екологічної катастрофи на Донбасі — подробиці від експерта

 

ПАТ "Рівнеазот" - єдиний виробник вапняно-аміачної селітри і один із лідерів з випуску адипінової кислоти в Україні, є містоутворюючим підприємством, має стратегічне значення.

Нагадаємо, в ніч з 14 на 15 вересня під Києвом в селищі Чабани стався вибух на газопроводі високого тиску.

Джерело Україна 24 Теги