Туризм в умовах карантину: як відпочиватимуть українці в 2020 році

Туристів будуть заманювати знижками і заохоченнями

Туризм в умовах карантину: як відпочиватимуть українці в 2020 році

В Україні безпрецедентно зросте внутрішній туризм після закриття кордонів через епідемію коронавіруса.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" експерт з туризму Антон Тараненко.

"Цього року внутрішніх туристів буде набагато більше. Уявіть собі, кожен рік здійснюється 20 млн поїздок з України за кордон – хтось їде один раз, а хтось двічі, тричі і п'ять разів. І всі 20 млн виїздів на певний період будуть здійснюватися в Україні. Це велика можливість для України відкрити, відновити внутрішній туризм і цим треба скористатися. В першу чергу, владі треба оприлюднити санітарні норми, яких будуть дотримуватися всі заклади розміщення, харчування. Я знаю, що над цим уже працює Державна агенція з розвитку туризму та МОЗ, і ми цей документ побачимо вже наступного тижня", - зазначив експерт.

Читайте також

"А якщо ми кажемо про туристів і туристичні атракції – то їм треба зрозуміти, що в українців не так багато грошей, і треба робити знижки, заохочення, спеціальні пропозиції, туристичні пакети, та безпосередньо заманювати, умовно кажучи, туристів до себе. Є усі можливості сьогодні повністю переорієнтувати розуміння українців на те, що не тільки в карантин, але і в посткарантинний період, після того, як будуть зняті всі обмеження, українець зможе обирати внутрішній туризм, схожий з закордонними послугами. В нас цікаво, безпечно, смачно і в нас, в першу чергу, дуже і дуже доступно. Це будуть найголовніші тренди цього туристичного сезону і взагалі року", - розповів Тараненко.

Нагадаємо, раніше директор з продажу туристичної компанії Олена Бойко розповіла, як карантин вплине на вартість туристичних путівок.

Популярні відео

Теги