Євро-2020: Денисов вважає, що збірна України в чудовому стані перед грою з Англією

Директор каналів "Футбол 1/2/3" впевнений, що розслаблятися наша команда не буде

Збірна України підходить до матчу з Англією в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футболу в гарному психологічному стані, і розслаблятися не можна. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" заявив директор каналів "Футбол 1/2/3" Олександр Денисов.

"Для того щоб вчора виграти у шведів, потрібно було "померти, щоб вижити" в цьому протистоянні. Дуже складний матч, який максимально забрав силу у нашої команди. Є всього декілька днів (перед грою зі збірною Англії - ред.), не так багато часу, як хотілося б, як це було після групового раунду - понад тиждень було у збірної. Але що є плюсом у цій історії - що збірна підходить до чвертьфіналу в гарному психологічному стані. Хлопці зараз на підйомі, у них вийшло в той момент, коли мало хто вірив, що щось вийде.

Потрібно віддати належне шведам, вчора Україна перемогла дуже сильного тактично розумного і грамотного суперника. Вмирали, не бігли вже хлопці, хоча були в більшості, хоча розуміли, що можуть добити суперника. Ось ці надзусилля якраз і стали запорукою успіху", - сказав Денисов.

Директор каналів "Футбол 1/2/3" впевнений, що збірна України не буде розслаблятися, тому що за нею спостерігає весь світ.

"Зараз Україна на очах всього футбольного світу, і не тільки футбольного, тому вийти розслабленими у чвертьфіналі проти Англії - це точно неможливо. Хлопці зараз зробили неможливе, їм це сподобалося і, мені здається, вони хочуть продовжувати", - сказав Денисов.

Нагадаємо, в матчі зі збірною Швеції збірна України виграла з рахунком 2:1, вирішальний м'яч був забитий у додатковому таймі. Таким чином, Україна вийшла в 1/4 фіналу, де 3 липня зіграє з Англією.