Відпочинок у Європі та вакцинація: в турагенції розповіли про умови на Кіпрі та в Греції

"Кіпр у нинішньому сезоні не належить до найпопулярніших напрямків", - зазначив Дереш

Відпочинок у Європі та вакцинація: в турагенції розповіли про умови на Кіпрі та в Греції

Директор туристичної агенції Юрій Дереш в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, чому Кіпр допускає у свою країну туристів, вакцинованих російською вакциною «Спутнік V», але не допускає вакцинованих CoronaVac.

«Я думаю, що Кіпр таке робив не спеціально для України, а для тих країн, які входять до червоної зони й звідки до них прилітають туристи. Це зроблено для цілого переліку країн, які… У кожній країні свої, як правило, найпопулярніші вакцини. Відповідно, враховуючи той факт, що на Кіпрі відпочивають багато росіян, тому серед цих вакцин є і російський «Спутнік». Стосовно того, щоб спростити в’їзд для громадян України – нам воно не сильно допоможе, тому що в нас малий процент вакцинованих. Ще такий момент, Кіпр у принципі цього сезону не належить до найпопулярніших напрямків. Тому що є Греція, там не потрібно мати якісь правильні вакцини, достатньо здати тест ПЛР за 72 години до вильоту – і ти отримуєш 5 напрямків по Греції», - зазначив директор турагенції.

Читайте також: Українцям пропонують відпочивати окремо від росіян: що відбувається на ринку туризму

Він також наголосив, що Туреччина могла б скасувати деякі обмеження на в’їзд в країну для українців, якби не дозволила в’їзд на територію країни росіян.

«Це було б правильне рішення, якби з 22 червня не пустили в Туреччину росіян. А саме в цей період у Росії пішов сильний спалах захворювання на коронавірус. Тому було б дуже чудово, і були такі розмови, що з 1 липня могли для українців скасувати ПЛР-тест. Новини були б чудові, якби скасували. Але є ціла низка нюансів, які потрібно враховувати й думати про безпеку наших клієнтів насамперед», - заявив Дереш.

Читайте також: Українських туристів попередили, як не створити собі проблеми за кордоном

Раніше глава Асоціації турагенцій Павло Григораш розповів, як російські туристи впливають на харчування і сервіс в Єгипті.

Джерело Україна 24 Теги