Кіркорову краще співати, а не говорити про політику - Бацман про скандал зі співаком

Журналістка пригадала співакові скандальні заяви про Україну

Кіркорову краще співати, а не говорити про політику - Бацман про скандал зі співаком

Російському співакові Філіпу Кіркорову, який має звання народного артиста України, слід утримуватися від заяв про політику.

Про це заявила в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман, коментуючи скандал навколо внесення Кіркорова до "чорних списків" в Україні.

"Кіркоров себе завжди показує, м'яко кажучи, нерозумною людиною, коли він, маючи звання заслуженого артиста України, заробивши тут величезні гроші за всі роки, що він тут гастролював... У мене не вкладається в голові, що ж йому такого Україна зробила, що він один з перших почав кричати, як він підтримує рішення Путіна про анексію Криму, як він давно мріяв, щоб Крим був російським. Навіщо? Що він цим хотів? Він хотів, щоб його більше помітили в Кремлі і якусь зірочку дали?" - зазначила журналістка.

Читайте також: Не можна країну зраджувати: Гордон жорстко пройшовся по артистах, які виступають у Росії

Популярні відео

За словами Бацман, Кіркорову "краще просто співати, але в жодному разі не використовувати свій рот для того, щоб говорити про політику".

"Тому що якщо він буде мовчати, він ще зможе зійти за розумну людину. Людина каже, що Україна - це не країна, це недодержава, і Крим треба забрати, і те, і се, а при цьому продовжує носити звання народного артиста України. Ну, ми себе поважаємо чи ні взагалі?" - додала вона.

Нагадаємо, що СБУ надіслала листа до Міністерства культури і інформполітики, в якому попросила внести російського виконавця Філіпа Кіркорова до списку осіб, що загрожують нацбезпеці України. Потім від СБУ надійшов новий лист - з проханням виключити співака з чорного списку.

Джерело Україна 24 Теги