Путін розраховує на ослаблення України — журналіст оцінив ймовірність нападу

Ігор Яковенко розповів, чого чекає Путін

Путін розраховує на ослаблення України — журналіст оцінив ймовірність нападу

Найближчим часом Росія не нападатиме на Україну — таку думку висловив опозиційний російський журналіст Ігор Яковенко в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"У сьогоднішній ситуації напад Росії на Україну виключений. Це пов'язано, безумовно, з тим, що в України зовсім інша армія в порівнянні з 2014 роком. Останні навчання Sea Breeze показали, що Україна, попри те, що не входить до НАТО — проте НАТО стоїть за Україною. Тому напад Росії зараз виключений", — сказав він.

Читайте також: Путін хоче "Північним потоком-2" розділити Європу – Вітренко

За словами журналіста, президент Росії Володимир Путін чекає ослаблення України.

"Інше питання. Після добудови "Північного потоку-2" Путін сподівається, що Україна ослабне настільки, що не зможе фінансувати свою армію. Плюс до цього він дуже сподівається, що в Україні почнеться якась внутрішня колотнеча, внутрішні проблеми. І тільки в цей момент, коли Україна ослабне, коли вона буде зайнята внутрішніми справами, якісь шанси для нападу на Україну з'являться. Інших варіантів просто не існує", — сказав він.

Раніше політичний аналітик Павло Усов заявив, що повернення Росії до європейських структур говорить про провал європейської політики стосовно неї.

Джерело Україна 24 Теги