Небезпечна упаковка: експертка розповіла, як вибрати молочні продукти

Пластикова упаковка може бути дуже небезпечною для здоров'я

Небезпечна упаковка: експертка розповіла, як вибрати молочні продукти

Пластик небезпечний для зберігання молочних продуктів, розповіла у програмі "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24"експертка з поведінкових факторів ризику Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Наталія Усенко.

"Буває зовсім безпечний пластик — поліетилен. Буває небезпечний пластик, який не можна використовувати для зберігання харчових продуктів. Той же самий поліетилен може бути різної якості — він може мати домішки, пластифікатори, він може бути небезпечний, токсичний, негативно впливати на наше здоров'я. Тому будь-які документи, сертифікати якості, які вам покаже ферма, вони можуть бути підробленими, не зображати реальної інформації", — сказала вона.

Читайте також: Може викликати параліч: дієтологиня попередила про небезпечний продукт

Експертка пояснила, як з'ясувати, чи небезпечна упаковка.

"Перш за все звертайте увагу: у посуду не повинно бути запаху, якщо є запах парафіновий, землистий, будь-який запах, то це означає, що є їдкі речовини. Вони потрапляють у ваші харчові продукти та отруюють ваш організм. Скляна банка — це вихід із ситуації. І я вважаю, що це повинен бути свій посуд, я не дуже довіряю продавцям, не знаю, як мився цей посуд", — сказала вона.

Раніше телеканал "Україна 24" у своєму сюжеті зібрав поради, на що потрібно звертати увагу при купівлі свіжої риби.

Джерело Україна 24 Теги