Один з найбільш антилюдських режимів: Чичваркін жорстко висловився про СРСР

Колишні республіки СРСР серйозно відкинуті назад у розвитку, вважає бізнесмен

Один з найбільш антилюдських режимів: Чичваркін жорстко висловився про СРСР

Російський бізнесмен Євген Чичваркін в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" назвав радянський режим одним з найбільш антилюдських у світі.

"Мені завжди цікаво, коли хочуть пострадянський простір міняти на цивілізацію. Мене це завжди заворожує, тому що я вважаю, що радянський режим - це один з найбільш антилюдських режимів, який досі так чи інакше жевріє в тому чи іншому вигляді. І це абсолютно мерзенне відкидання 1/6, а то й більше, частини суші, я маю на увазі всі колишні республіки Радянського Союзу, серйозне відкидання назад у розвитку. Попри те, що там були ракети. Але, розумієте, про те, що хтось полетів у космос, а при цьому 60 мільйонів дітей не народилися, для мене це далеко не рівнозначні речі. **й з ним, з космосом. Все, що могла робити та країна - це прилади, пристрої та способи вбивства якомога більшої кількості людей за менші гроші й меншу одиницю часу. Всі технології йдуть від вбивства, ну, великі, серйозні технології", - заявив Чичваркін.

Читайте також: Чичваркін заявив, що в Києві немає витонченої високої кухні

Раніше російський бізнесмен Євген Чичваркін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, з якими проблемами зіштовхнулися британці через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги