В ОРДЛО людей змушують вступати до "збройних сил" — деталі від учасника АТО

Дмитро Лінько розповів, як на окупованому Донбасі бойовики нарощують сили

В ОРДЛО людей змушують вступати до "збройних сил"  — деталі від учасника АТО

В ОРДЛО людей з російськими паспортами примушують вступати до збройних формувань — про це розповів екснардеп, учасник АТО Дмитро Лінько у програмі "Сьогодні День" на телеканалі Україна 24".

"На окупованому Донбасі є проблема з особовим складом, який вони набирають у "народну міліцію" "Л/ДНР". насправді там багато росіян, кадрових військових. Але їм треба постійно когось набирати, і з цим проблема, тому що ніхто не хоче йти й захищати невідомо що, жертвувати своїм здоров'ям і життям. Тому вони надалі все більше стикатимуться з цією проблемою, і їм треба примушувати людей йти у так звані "збройні сили". Для цього вони дають російські паспорти, щоб вже потім за російськими законами переслідувати, якщо люди відмовлятимуться йти у ті чи інші збройні формування", — сказав він.

Читайте також: Більше жертв з того боку — член ТКГ про загострення на Донбасі

За словами Лінька, ОРДЛО продовжують нарощувати бойові сили, але ситуація не є загрозливою.

"Вони постійно озброюються, оновлюють озброєння, завозять найманців і кадрових військових (з Росії — ред.). Посилення постійно наростає, й зміцнення їхніх позицій тощо. Треба це брати до уваги, але чи є серйозна загроза просто зараз — я думаю, що ні", — сказав він.

Раніше член гуманітарної підгрупи у ТКГ Тетяна Іванова припустила, що громадянство нової представниці ОБСЄ вплине на переговори щодо Донбасу.

 

 

Джерело Україна 24 Теги