У черкаській лікарні завершилося "Велике будівництво" першої черги "екстреного" відділення

Зараз у відділенні є все, що потрібно для якісної медичної допомоги

У черкаській лікарні завершилося "Велике будівництво" першої черги "екстреного" відділення

У Черкасах завершили реконструкцію першої черги відділення екстреної медичної допомоги Третьої міської лікарні. До кінця року планується завершити другу чергу.

Реконструкція здійснюється за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". З державного та місцевого бюджетів на це виділено 28,4 млн грн, повідомляє Черкаська ОДА. 

"Якщо влада на різних рівнях об’єднує зусилля, то маємо результат. Тепер тут є все, що потрібно для якісної допомоги та якнайретельнішого обстеження. Друга черга на виході", - зазначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Читайте також: На Вінниччині "Велике будівництво" відновило роботу важливого медичного апарату

Нагадаємо, що заступник голови Офісу президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко раніше розповів, що президентська програма цього року продовжить розбудову соціальної інфраструктури. Планується збудувати або відремонтувати 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів, 177 приймальних відділень у лікарнях тощо.

Зокрема, у Житомирській області будівельники в рамках програми "Велике будівництво" закінчили роботи у приміщенні чергової амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Теги