На п'яти пляжах Києва виявили кишкову паличку — що думають кияни

Мешканці столиці не звертають увагу на попередження влади

На п'яти пляжах Києва виявили кишкову паличку — що думають кияни

Кишкову паличку знайшли на оболонському пляжі Вербне, в озері Тельбін на Березняках, на столичній Троєщині, на Микільсько-Слобідській на пляжі "Веселка" та у Пущі-Водиці. Про це повідомляє Держспоживслужба, яка курирує перевірки води. Чи знають люди про небезпеку, розповіла кореспондент "Україна 24" в програмі "Сьогодні День".

На вулиці близько 35 градусів спеки, тому люди масово йдуть на пляжі, зокрема й на ті, де купатися заборонено. Кажуть, що чули про паличку, але оскільки інших варіантів немає, прийшли саме сюди. А також говорять, що паличкою їх лякають щороку, і головне — не набрати води до рота, щоб не заразитися.

Читайте також: Пилова буря в Києві — синоптики дали пояснення

Знімальна група розпитала людей на пляжі, чи не бояться вони. Ось що вони сказали.

"Ми прийшли вперше, готуємось до змагань, нам потрібно плавати на відкритій воді. Тут комфортні умови, чистий пляж, гарна інфраструктура".

"Вперше чую про таку прикрість. Зазвичай ходжу на знайомі пляжі, якщо не з'являється табличка "купатися заборонено", то вважаю їх безпечними".

"Я не купаюся, й діти сидять, не заходять. Ми відпочиваємо".

Читайте також: Спека і грози з градом: що буде з погодою найближчого тижня

Загалом у Києві обладнано 14 пляжів для відпочинку, на п'яти з них взяли проби й виявили кишкову паличку. Купатися на них заборонено, але влада каже, що можна прийти й посидіти біля води в тіні.

Джерело Україна 24 Теги