Росія постійно провокує НАТО — політолог про "обстріл" корабля в Чорному морі

Володимир Фесенко розповів, для чого Росія заявила про обстріл британського есмінця

Росія постійно провокує НАТО — політолог про "обстріл" корабля в Чорному морі

Росія постійно провокує війська НАТО не тільки в Чорному морі, розповів політолог Володимир Фесенко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24", коментуючи інцидент з британським кораблем у Чорному морі.

"Це давня історія в різних формах, і не тільки в Чорному морі. У Балтиці, навіть у Північному морі. З літаками, коли небезпечно близько підходять до літаків НАТО. Ну, це така демонстрація сили, психологічний тиск. Кораблі те ж саме роблять. Ось і в Чорному морі... Вони хочуть постійно розширювати зону свого контролю, відтіснити й нас, і західних союзників. Так що дійсно йде психологічна боротьба. А інформаційно вони демонструють силу. Це демонстрація таких "ковбойських" звичок. Пропагандисти кажуть — ага, ми стріляємо, а та сторона нас боїться", — сказав він.

Читайте також: Гордон про "обстріл" корабля в Чорному морі: нехай вівці сидять тихо і мовчать

Фесенко відповів, чи достатня реакція України на інцидент.

"Можна й жорсткіше. Хоча, мені здається, МЗС відпрацювало оперативно. Ми повинні постійно говорити й демонструвати, що ми не боїмося подібних провокацій", — сказав він.

Читайте також: Експерт про "обстріл" корабля в Чорному морі: вірити Росії не варто

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender в Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Джерело Україна 24 Теги