"Велике будівництво": в Сумській області розпочато будівництво мосту

Розширюються масштаби ремонту на трасі Н-12 "Суми - Полтава"

"Велике будівництво": в Сумській області розпочато будівництво мосту

У Сумській області розширюють масштаби ремонту на трасі Н-12 Суми – Полтава. Компанія-підрядник "Автомагістраль-Південь" почала роботи на нових ділянках дороги та мостах, повідомляє офіційна Facebook-сторінка президентської програми "Велике будівництво".

Компанія "Автомагістраль-Південь" торік почала ремонт 37,6 км на окремих відрізках ділянки 12-67 км. Роботи виконуються з посиленням основи, облаштуванням тротуарів і зупинок. Зараз дорожники укладають верхній шар покриття і встановлюють бар’єри, після чого залишиться лише встановити нові дорожні знаки та нанести розмітку.

Читайте також: Перше обговорення "Великої реставрації" Хортиці: понад 100 учасників і десятки ідей

Також почався ремонт на нових ділянках траси Н-12 навколо Тростянця протяжністю близько 10 км. Тут, крім дорожніх робіт, замінять водопропускні труби, перевлаштують кабелі зв’язку та лінії електропередач, встановлять автономне освітлення пішохідних переходів та мережу зовнішнього освітлення в населених пунктах.

Крім того, почали ремонт двох мостів у Тростянці. Перший міст має довжину 5 м і перебуває в аварійному стані. Його капітально відремонтують. Другий міст довжиною 15,7 м був настільки зношеним, що вирішили його знести й побудувати заново. Наразі демонтаж вже завершено, будівельники забивають буронабивні палі для зведення нової конструкції.

Над ремонтом траси Н-12 працюють 150 дорожників і 80 одиниць спецтехніки.

Нагадаємо, в Житомирській області будівельники закінчили роботи в приміщенні чергової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Вона була побудована в Гришковецькій громаді.

Джерело Facebook Велике будівництво Теги