Гордон про "обстріл" корабля в Чорному морі: нехай вівці сидять тихо і мовчать

За словами журналіста, британський флот не повинен погоджувати свої переміщення з Росією

Гордон про "обстріл" корабля в Чорному морі: нехай вівці сидять тихо і мовчать

Флот Великої Британії має право за погодженням з Україною заходити в українську акваторію, навіть якщо Росія вважає її своєю.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон, коментуючи інцидент з нібито обстрілом Росією британського есмінця Defender у Чорному морі.

"Британський флот за погодженням з Україною має право заходити всюди, де знаходиться українська акваторія, що вони і зробили і робитимуть далі, і американці це будуть робити далі. Коли Росія вважає, що це її територія, а більше ніхто так на вважає в світі, то це проблема Росії. Росія може висловлювати глибоку заклопотаність, тому що коли там армади, сиди тихо і мовчи. Це ти проти овець молодець, що називається, а проти молодця сам вівця. Хай сидять вівці тихо і мовчать", - заявив журналіст.

Читайте також: Росія злякалася Шостого флоту США і просить їх не брати участь в Sea Breeze-2021 - експерт

Популярні відео

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальну стрілянину в бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М здійснив попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля.

Своєю чергою, британська сторона спростувала даний інцидент.

Перша заступниця глави МЗС України Еміне Джапарова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що країни НАТО повинні переглянути свою політику в Чорному морі.

 
Джерело Україна 24 Теги