Всі вакцини від COVID-19 в Україні допомагають від штаму "Дельта" - епідеміолог

Александрін розповів, навіщо потрібна вакцинація від COVID-19

Всі вакцини від COVID-19 в Україні допомагають від штаму "Дельта" - епідеміолог

Щеплення будь-яким видом вакцин від коронавірусу COVID-19 знижує небезпеку захворювання на новий індійський штам «Дельта», розповів керівник національної експертної групи з інфекційного контролю, епідеміолог Андрій Александрін в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24».

«Слава Богу, всі вакцини, які сьогодні є в Україні, дозволені для екстреного використання для вакцинації від COVID-19. Це Coronavac, AstraZeneca (і південнокорейські, і індійські її аналоги) і Pfizer. Я вчора читав статтю компанії AstraZeneca, де говорилося, що вакцини, які діють на сьогодні, ефективні зокрема і проти штаму «Дельта», - заявив епідеміолог.

Читайте також: Лікар розповів про новий штам коронавірусу: дуже небезпечний перебіг хвороби

Популярні відео

«Хочу звернути увагу, що ефективність тієї чи іншої вакцини не завжди може бути на 100%. Але те, що вона на 98%-99% знижує ризик перебігу тяжкого або средньотяжкого захворювання і знижує ризик саме випадків смерті - я вважаю, це величезний успіх людства, що ми на сьогодні цього досягли. Те, що ми на сьогодні маємо можливість вакцинуватися від COVID-19, я вважаю, що це потрібно максимально пропагувати і пояснювати людям, щоб вони берегли своє здоров'я», - додав Александрін.

Читайте також: Є привід для оптимізму — лікар про вакцинацію проти COVID-19

Раніше імунолог Андрій Волянський відповів на запитання, чи зможуть потрапити до Європи українці, щеплені вакциною CoronaVac.

Джерело Україна 24 Теги