У Авакова заявили, що сьогодні МВС довіряють 40% українців

"Нам потрібно ще більше довіри, підтримки, поваги з боку суспільства для роботи поліції", - заявив Геращенко

У Авакова заявили, що сьогодні МВС довіряють 40% українців

Заступник голови МВС Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, що рівень довіри суспільства до правоохоронців зріс до 40%, але зарплати правоохоронців лишаються низькими.

«За сім років керівництва МВС Арсеном Аваковим, який прийшов одразу після Революції Гідності, коли довіра до правоохоронних органів дорівнювала нулю після вбивств та розстрілів на Майдані – зараз до нас довіра близько 40%. Це достатньо високий для України рівень довіри. Я зосередив питання на тому, що у нас дуже низька середня зарплата у поліцейських – близько 15 тис. грн, зарплата патрульного – 13 тис. грн. Водночас у Києві водії таксі заробляють не менше 20 тис. грн. водії маршруток, автобусів також заробляють більше за поліцейських, при чому вони не ризикують здоров’ям та життям, як це роблять поліцейські», - заявив заступник голови МВС.

Читайте також: Ідеальної поліції не буває: в Авакова висловились щодо хабарів у МВС

Популярні відео

Він наголосив, що в правоохоронній системі дуже велика проблема з плинністю кадрів.

«Молоді хлопці та дівчата проходять навчання у школі поліції, ідуть працювати і через 1-1,5 року бачать, яка це складна і непроста робота. Нам потрібно ще більше довіри, підтримки, поваги з боку суспільства для роботи поліції. Також я звернув увагу, що питання довіри – це не тільки питання роботи поліції, це питання судів. Коли величезна кількість справ затягується в судах і не розглядається, то громадянин, у якого щось вкрали, навіть якщо встановлено, хто вкрав, не бачить роками відшкодування і відповідальності того, хто наніс шкоду. Тому це питання комплексне», - зазначив Геращенко.

Читайте також: В Авакова пояснили, чому не потрібно поспішати з вироком Медведчуку

Нагадаємо, Національна поліція повідомила про затримання двох найвпливовіших "злодіїв у законі" в Україні на прізвисько "Умка" і "Лаша Сван". Вони контролювали криміналітет одразу в декількох областях - Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій та частині Західного регіону.

Джерело Україна 24 Теги