Якщо харчування в школі погане, звертайтеся до Держпродспоживслужби – Олена Зеленська

"Контроль існував у країні вже багато років, але чомусь не працював", - зазначила Зеленська

Якщо харчування в школі погане, звертайтеся до Держпродспоживслужби – Олена Зеленська

Дружина президента Олена Зеленська під час спілкування зі ЗМІ на форумі «Україна 30» відповіла на запитання кореспондентки телеканалу «Україна 24» щодо забезпечення шкіл належним харчуванням.

Питання кореспондентки телеканалу «Україна 24»: Хто контролюватиме якість продуктів, хто підвозитиме їх до школи? Чи вистачить фахівців саме у сільській місцевості? Щодо витрат, чи пропрацьований механізм, щоб уникнути корупційних схем, коли почнуть закуповувати продукти?

«Ми вже про це говорили, схеми працюють усюди. Держпродспоживслужба контролює все, вона має ходити до школи. Також я сподіваюся на батьків, якщо ви бачите, що дітям дають несмачне (ну, несмачне… там можна сперечатися), некорисне – одразу можна звертатися до Держпродспоживслужби, вони мають реагувати», - зазначила дружина президента.

Читайте також: "Діти шоковані": відомий кулінар розповів, як триває реформа шкільного харчування

Популярні відео

«Цей контроль існував у країні вже багато років, але чомусь не працював. У мене є надія, що зараз цей процес працюватиме в активнішому режимі, вони це демонструють і в цьому зацікавлені. Я дуже сподіваюся, що це працюватиме. Постачальники мають бути сертифіковані. Якщо в них немає сертифікатів, вони не мають права годувати дітей», - додала Зеленська.

Читайте також: В "Слузі народу" прокоментували скандал з харчуванням військових

Зазначимо, 13 червня один із користувачів Facebook опублікував фотографії, на яких було зображено нібито харчування військових 1-ї окремої Сіверської танкової бригади. Фотографії викликали великий резонанс в соцмережах, на сторінці бригади в Facebook їх назвали фейком.

Джерело Україна 24 Теги