На Черкащині завершується реконструкція ділянки "Дороги єдності" Стрий-Ізварине

Траса М-30, яка становить 1392,3 км, буде найдовшою трасою України і з’єднає схід та захід країни

На Черкащині завершується реконструкція ділянки "Дороги єдності" Стрий-Ізварине

На Черкащині наближається до завершення реконструкція відрізку «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине. Дорожники уклали останній шар покриття між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району, повідомив Укравтодор.

Роботи ведуться у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На ділянці було влаштовано верхній шар дорожнього одягу з щебенево-мастикового асфальтобетону. Підрядна компанія «ШРБУ-48» незабаром розпочне роботи з укріплення узбіччя та влаштування з’їздів, нанесення розмітки та установки дорожніх знаків.

Читайте також: На Вінниччині "Велике будівництво" відновило роботу важливого медичного апарату

Як пояснили в Укравтодорі, дорожній одяг на ділянці після ремонту складається з вирівнюючого та нижнього шарів крупнозернистого асфальтобетону і фінішного верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Траса М-30, яка становить 1392,3 км, буде найдовшою трасою України і з’єднає схід та захід країни. Вона об'єднає дві дороги міжнародного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка та М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине. Завершити роботи зі створення дороги планується до 30-ї річниці Незалежності.

Читайте також: "Велике будівництво" Зеленського збудувало на Житомирщині амбулаторію європейського рівня

Частину траси М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка проходить на Черкащині, буде відремонтовано по всій довжині.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко озвучив цілі програми на цей рік – збудувати і оновити 6500 км доріг та 245 штучних споруд.

Джерело Україна 24 Теги