Дівчина репера Face Мар'яна Ро звинуватила Гордона в сексизмі

"Я знаю, що роблю. Мар'яні здається, що не треба було цього. А мені здається, що треба було", - сказав журналіст

Дівчина репера Face Мар'яна Ро звинуватила Гордона в сексизмі

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» прокоментував скандал з інтерв'ю відомої блогерки Мар'яни Ро.

Як відомо, Мар'яна Ро дала інтерв'ю Гордону, він вибрав заголовок для публікації в YouTube, який їй не сподобався, вона назвала його сексистським. Після цього російський репер Face, хлопець дівчини, теж звинуватив Гордона в сексизмі та почав видаляти з соцмереж фото з Гордоном.

«Для тих, хто хоче досягти успіху в YouTube, дам безкоштовну безцінну пораду: починайте з заголовків, якщо у вас немає хорошого заголовка, вас не будуть дивитися. Адже ж є різниця - написати: «Мар'яна Ро - про себе, про життя і про любов» або ти пишеш «Дівчина Івангая і Face Мар'яна Ро: бійки з Івангаем, секс з Фейсом, Путін, Дудь» - привертає увагу, правда? Мар'яна каже: ну як же так, ну це такий сексистський заголовок, що ж я знаменита тільки тим, що я колишня дівчина Івангая і теперішня Фейса? Я кажу: цим заголовком ми даємо три в одному, тому що я фахівець, вибачте», - заявив журналіст.

Читайте також: Гордон перестав вживати термін "Велика вітчизняна війна": названо причину

Популярні відео

«Там, де я фахівець, я знаю, що я роблю - ми поєднуємо прізвища Мар'яна Ро, Івангай і Фейс. До того ж, ми приєднуємо до них такі важливі елементи, як бійки з Івангаем, секс з Фейсом, туди і Путіна, туди і Дудя - це найбільш кликабельні прізвища. Я знаю, що я роблю. Мар'яні здається, що от не треба було цього. А мені здається, що треба було. І те, що на внутрішньому лічильнику переглядів інтерв'ю з Мар'яною Ро вже 220 тис. говорить, що я правий, а переможців не судять», - додав Гордон.

Читайте також: Гордон - росіянам у Криму: не робіть дурниць, вкладайтеся в Сочі

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Росії навіть ліберали, які критикують політику Кремля, підтримують окупацію Криму.

Джерело Україна 24 Теги