Гордон - росіянам у Криму: не робіть дурниць, вкладайтеся в Сочі

Журналіст також прокоментував нещодавній потоп на півострові

Гордон - росіянам у Криму: не робіть дурниць, вкладайтеся в Сочі

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" порадив росіянам не вкладати гроші в анексований Крим, щоб не втратити їх, коли півострів повернеться до складу України.

Коментуючи нещодавній потоп у Керчі та Ялті, журналіст зазначив:

"У Криму сталася біда. Це природне лихо, яке таким стало внаслідок поганої роботи тих, хто повинен відповідати за це. Тому що треба чистити все, ви розумієте. Мені дуже шкода кримчан. Я дуже люблю, обожнюю Ялту - одне з моїх улюблених міст. У ньому магія є для мене. Це наші люди, це українці, за винятком тих, кого завезли з Росії, а там багатьох вже позавозили. Але я можу заспокоїти: як завезли, так і вивезуть. Людей шкода дуже, природу Криму шкода дуже. Я обожнюю Ялту. Коли місто заливало, машини плавали, коли річки виходили з берегів, будинки затоплювало, люди страждали - я відчував біль".

Читайте також: Росія не зможе забезпечити Крим водою: вчений назвав причини

Популярні відео

При цьому Гордон пообіцяв "щоб ніхто навіть не сумнівався - ми це все заберемо назад".

"Хочу сказати росіянам, які там вкладають гроші в квартири, санаторії, будинки - не робіть цього. Це так ненадійно - ви ж незаконно це робите, все заберуть потім у того, хто робив незаконно. Тому хочу попередити - не робіть дурниць, вкладайтеся в Сочі", - попередив він.

Читайте також: Росія не може впоратися — у Зеленського висловилися про серйозну проблему в Криму

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Росії навіть ліберали, які критикують політику Кремля, підтримують окупацію Криму.

Джерело Україна 24 Теги