Польща відновлює роботу пунктів пропуску на кордоні з Україною: подробиці

У Держприкордонслужбі розповіли, які пункти пропуску відкриються

Польща відновлює роботу пунктів пропуску на кордоні з Україною: подробиці

Польща відновлює роботу контрольних пунктів на кордоні з Україною. Начальник відділу комунікації зі ЗМІ Держприкордонслужби Олег Бойко розповів подробиці в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Польща відновлює роботу трьох пунктів опівночі за їх часом, за київським часом це перша година ночі 23 червня. Хто може в'їжджати на територію Польщі та інших країн Євросоюзу — це потрібно уточнювати не у державної прикордонної служби, а у прикордонників цих країн. Ми можемо сказати, що є обмеження на в'їзд до нас іноземців, які стосуються карантину. Потрібно мати медстраховку, ПЛР або експрес-тест давністю не більше 72 годин або сертифікат про вакцинацію", — сказав він.

Читайте також: Українцям пропонують відпочивати окремо від росіян: що відбувається на ринку туризму

Популярні відео

Спікер Держприкордонслужби також відповів на питання, чи очікується у зв'язку з відкриттям пунктів наплив людей на кордоні.

"Ми очікуємо, що це розвантажить інші п'ять пунктів, які зараз працюють. І в принципі у нас зазвичай в першій половині тижня немає черг, вони виникають в четвер-п'ятницю-суботу. Відповідно, зараз, якщо запрацюють ще три пункти пропуску, можна буде уникнути черг", — сказав він.

Бойко уточнив, що відкриваються пункти Зосін-Устилуг, Долгобичув-Угринів і Кросценко-Смільниця. Два з них розташовані на Львівщині, а один на Волині.

Раніше глава Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник оцінив ситуацію на ринку праці в Польщі та Німеччині.

Джерело Україна 24 Теги