Трагедія на Київському морі: рятувальники шукають двох людей

Сім'ю на матрацах віднесло у водосховище через сильні хвилі

Трагедія на Київському морі: рятувальники шукають двох людей

На Київському морі сталась трагедія. Біля села Лебедівка відпочивальники витягнули на берег 4-річну дівчинку, яка наковталася води, але по дорозі до лікарні дитина померла. Ще двох — батька і доньку — шукають. Подробиці — в програмі "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24".

Пошуки тривають третій день. Компанія з двох дорослих і трьох дітей відпочивала, купалися на матрацах. Біля берега є така особливість, що хвилі можуть швидко віднести досить далеко. Так і сталося. У ДСНС кажуть — можливо, люди заснули на матрацах. Інші відпочивальники побачили, що два матраци швидко відносить вдалину.

Читайте також: Пожежа в будинку на Київщині могла статися через гранату — комісія

Популярні відео

Тільки одна людина на березі кинулася на допомогу, завдяки цьому вдалося врятувати матір. Їй зараз надається допомога психологів. Також врятували її сина. Що стосується батька й 10-річної доньки, пошуки тривають. Але надії знайти їх живими немає. Обидва матраци знайшли, але тіл водолази не змогли знайти.

Кореспондент з місця подій розповів, що під час роботи водолазів прийшло повідомлення, що в сусідньому селі чоловіка відносить у "море". Рятувальники відразу зібралися і поїхали туди. Вони повинні повернутися після того, як врятують чоловіка. Кажуть, що тіла повинні знайти, найімовірніше, сьогодні або завтра.

Раніше повідомлялося, що через дощі затопило низку районів у Чернівецькій області.

Джерело Україна 24 Теги